Budowanie
zaangażowania
w zespole

Lider w akcji

Partnerzy
wydarzenia

Patronat medialny

Bezpłatna konferencję dla biznesu

Warsztat „Budowanie zaangażowania w zespole”
Przemówienie inspiracyjno-motywacyjne pt. „Lider w akcji”

Termin

24 listopada 2022 (czwartek)
Aula 159R
ABNS im. Jana Pawła II
ul. Sidorska 95/97, Biała Podlaska

program

Harmonogram wydarzenia

12.00-13.30

Warsztat „Budowanie zaangażowania w zespole”
Piotr Cieszewski Consulting

 • Świat VUCA- Volatility (zmienny), Uncertainty (niepewny), Complexity (złożony) Ambiguity (niejednoznaczny) – jak sobie radzić w dzisiejszym zmiennym świecie?
 • Co motywuje ludzi w niepewnych czasach- wynik ciekawego i przekonującego badania.
 • 3 błędy w biznesie na podstawie doświadczeń korporacyjnych
 • Co ma wpływ na poziom zaangażowania pracowników- analiza pytań niezależnego instytutu GALLUPA.
 • Model komunikowania zmian
 • Ćwiczenie polegające na podjęciu w zespole trudnej decyzji

13.30-13.50

Przerwa kawowa

13.50-15.20

Przemówienie inspiracyjno-motywacyjne pt. „Lider w akcji”
Piotr Cieszewski Consulting

 • Totalna zmiana rynkowych oczekiwań jako szansa. Co robić, żeby pozbyć się oporu do nowej rzeczywistości i wykreować w sobie ambicję do realizacji ciągle większych celów.
 • Co się dzieje, jak postawimy na otwartość i dopuścimy do siebie krytykę? Rozmowa prezesa międzynarodowej korporacji z jednym z tysięcy pracowników. Nasi współpracownicy są kopalnią wiedzy na temat tego co możemy robić lepiej. Wnioski, które mogą wiele zmienić i poprawić efekty naszych działań i firmy.
 • Współpraca pomiędzy pracownikami różnych działów/departamentów- rynkowy przykład wygrania wielkiego przetargu i pozyskania strategicznego klienta dzięki współpracy i szukaniu nowych rozwiązań.
 • Dystans czy bliskość w relacjach z pracownikami?
 • Co pomoże nam osiągać ambitne cele – sposoby na radzenie sobie z kryzysem i lękiem na przykładzie funkcjonowania w strefie najwyższego zagrożenia, czyli w wysokich górach powyżej 7500 metrów n.p.m.
 • Czego możemy się nauczyć od himalajskich Szerpów?

Piotr Cieszewski

Trener przywództwa i profesjonalny mówca specjalizujący się w przemówieniach inspiracyjno- motywacyjnych, a także wykładach biznesowych dotyczących przywództwa, pracy zespołowej, zmiany i osiągania celów.

Zobacz wideo

Ukończył Uniwersytet Gdański (Wydział Ekonomiczny, kierunek Transport i Logistyka). Przez 10 lat menadżer w korporacji budowlanej Skanska S.A., w roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Komentuje wydarzenia związane z tematyką górską, społeczną i gospodarczą w stacjach telewizyjnych.
Obecnie prowadzi zajęcia z przywództwa na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Politechnice Białostockiej i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie a także szkoli w firmach i urzędach.

Jego przemówienia, wygłoszone do ponad 90 tysięcy uczestni ków, to mieszanka doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji. W 2002 r. został najmłodszym dyrektorem oddziału w stu dwudziestoletniej historii jednej z największych korporacji budowlanych
świata i zarządzał grupą 600 pracowników. Razem z pracownikami oddziału pozyskał i zrealizował w Polsce 70 inwestycji drogowych i mostowych – kontrakty od 1 mln do ponad 100 mln zł. W ramach tej korporacji jako pierwszy dyrektor w Polsce awansował na stanowisko project menagera kobietę. Prowadzony przez Piotra Cieszewskiego oddział budownictwa drogowo- mostowego, osiągał bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników, przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Maratończyk, taternik- zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, który w 2013 r wniósł flagę tej akcji na najwyższą górę świata.
Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców.
Żonaty, tata dwóch córek.